Naga Markets
Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Jeden z największych producentów armatury przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, z własną odlewnią żeliwa.

magenta

Spółka pnie się do góry niemal nieprzerwanie od 2009 roku. W drugiej połowie września mieliśmy jednak do czynienia z korektą. W samym jej dołku pojawiły się znacznie wyższe obroty i od 30 września kurs powrócił nieśmiało do wzrostów. Wczorajsze 4% wzrosty potwierdzają powrót do trendu. Wydaje się, że ten jest nadal niezagrożony, a obecnie celem kupujących powinno być przynajmniej wyrównanie poprzedniego maksimum.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

cognor

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 2,1% przy całkiem niezłym wolumenie. Kurs znajduje się przy ważnym oporze jaki wyznacza poziom poprzedniego szczyty. Jego wybicie oznaczałoby otwarcie przestrzeni dla dalszych wzrostów, w dłuższym terminie nawet do okolic 2 zł. Zachowanie ceny w tym newralgicznym miejscu jest pozytywne tzn. po ostatniej korekcie, od 22 września notujemy stabilny wzrost obrotów. To ważne, że podejście pod opór budowane jest przy wyższym wolumenie. Wydaje się więc, że są szanse na wybicie. O spółce pisałem ostatnio 26 września.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZD/USD – pin bar w strefie oporu, opcja PUT
Następny artykułPojedynek traderów – Michał Pluta vs Marcin Szczur #10 TJS Live
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here