Naga MarketsManager Games zaprezentuje demo Drill Deal – Oil Tycoon na letnim Festiwalu SteamDemo Drill Deal – Oil Tycoon od Manager Games, wydawcy i producenta gier wideo, zadebiutuje podczas letniego Festiwalu Steam w dniach 16-22 czerwca. Premiera pełnej wersji tytułu z gatunku tycoon planowana jest w III kw. br. Spółka pracuje jednocześnie nad swoim flagowym projektem Car Mechanic Manager 2022 oraz Russian Diamond Mine Manager i Bicycle Mechanic Simulator. W br. Manager Games chce zadebiutować na NewConnect.

Manager Games pracuje nad swoim projektem Car Mechanic Manager 2022 i planuje debiut

Od 16-22 czerwca w ramach letniego Festiwalu Steam fani gamingu będą mogli wypróbować dema nowych produkcji, porozmawiać z producentami gier, ale także zgłębić nowinki ze świata gamedev. To także doskonała okazja dla producentów gier, aby poznać opinie graczy na temat nadchodzących premier. Wśród uczestników tegorocznej edycji letniego Festiwalu Steam jest Manager Games, wydawca i producent gier wideo.– Podczas tegorocznej edycji letniego Festiwalu Steam zaprezentujemy demo gry Drill Deal – Oil Tycoon, której jesteśmy producentem Obecnie jesteśmy na zaawansowanym etapie prac i dodajemy do projektu tłumaczenia. Premierę pełnej wersji gry planujemy w III kw. br. Tytuł zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Już teraz dostrzegamy duży potencjał sprzedażowy gry, liczba zapisów na Wishlistę Drill Deal – Oil Tycoon wynosi ponad 15,5 tys. – mówi Tomasz Sobiecki, prezes zarządu Manager Games.

Drill Deal – Oil Tycoon to tytuł z gatunku tycoon, w którym pojawiają się elementy strategii ekonomicznej, symulacji oraz base building. Mechanika gry obejmuje budowę i rozwój platformy wiertniczej oraz operacje finansowe. W fabule pojawią się liczne przeciwności, z którymi gracz będzie musiał się zmierzyć m.in. sztorm, sprzeciw ekologów, nalot piratów.

Wydawcami gry są Manager Games oraz Red Dev Studio.

Jednocześnie spółka pracuje nad swoim flagowym projektem z portfolio wydawniczego – Car Mechanic Manager 2022, w którym gracz wcieli się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Mechanika tytułu opiera się na silniku Unity. Premiera gry, której producentem jest Pyramid Games, planowana jest w 2022 r. Car Mechanic Manager 2022 w pierwszej kolejności trafi na PC, następnie zostanie dostosowana do wymagań konsoli.

Wśród bieżących projektów Manager Games są także produkcje Russian Diamond Mine Manager i Bicycle Mechanic Simulator.

Pierwszy tytuł inspirowany jest położoną w rosyjskiej Jakucji odkrywkową kopalnią diamentów w Mirnym. Głównym zadaniem gracza będzie zarządzanie zakładem górniczym. Premiera finalnej wersji gry na PC planowana jest na przełomie 2022/2023 roku.

W Bicycle Mechanic Simulator gracz będzie przyjmować oraz realizować zlecenia naprawy rowerów. Producentem tytułu będzie studio Punch Punk Games. Premiera gry na PC planowana jest w drugiej połowie 2022 r.

Manager Games planuje debiut na rynku NewConnect do końca br.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pgnig prognozy | lew bułgarski kurs | akcje gpw | akcje alior | notowania dolara | broker ecn | konto forex |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here