Naga MarketsTematyka gamingu jest bardzo chwytliwa w dobie pandemii. Zwłaszcza w ostatnim czasie, gdy do czynienia mieliśmy z premierą wielu wyczekiwanych przez graczy gier. Manager Games (z grupy Ultimate Games) – producent gier typu manager i tycoon – chce wejść na NewConnect przed końcem 2021 roku. O specyfice rynku gamedev oraz o planach Manager Games S.A, Krzysztof Kamiński z Comparic24.tv rozmawia z Tomaszem Sobieckim, prezesem zarządu spółki.

  • Obecnie zespół koncentruje się na dwóch autorskich tytułach z segmentu manager/ tycoon:
  • Car Mechanic Manager 2022, którego będzie wydawcą, a także nad Drill Deal – Oil Tycoon, gdzie pełni rolę współwydawcy.
  • Manager Games opracowuje również scenariusze dwóch kolejnych produkcji. Roboczy tytuł pierwszej z nich to City Rebuilder

Te artykuły również Cię zainteresują
Manager Games to kolejna spółka game-dev, która chde wejść na NewConnect

Manager Games – spółka z grupy Ultimate Games, – chce w przyszłym roku przeprowadzić emisję akcji i zadebiutować na NewConnect, mówił Tomasz Sobiecki w rozmowie z Comparic24.tv.

– Od krótkiego czasu obserwujemy swoisty renesans manager/ tycoon. Gatunek ten zdobywa nowych odbiorców, przez co staje coraz bardziej rozpoznawalny. To utwierdza nas w przekonaniu, że warto zainwestować w ten segment, tworząc wysokiej jakości projekty, które będą dostosowane na różne platformy. W oparciu o takie działania chcemy budować stabilną pozycję na rynku gamedev i stać się partnerem do współpracy również dla innych studiów z branży – mówił Tomasz Sobiecki, prezes Manager Games.

Spółka chce wejść na NewConnect jeszcze przed końcem 2021 r. Podjęła już współpracę z autoryzowanym doradcą. Wcześniej planuje natomiast emisję akcji o wartości ok. 1 mln zł. Pozwoli to na sfinansowanie kilku nowych produkcji, które mają zdywersyfikować portfolio gier studia.

– Długoterminową strategią jest zdobycie pozycji istotnego gracza na rynku gamedev. Chcemy ją uzyskać poprzez wdrażanie najlepszych pomysłów na gry z zakresu manager/tycoon. Docelowo chcemy wydawać kilka produkcji rocznie oraz wykorzystać potencjał, jaki daje portowanie gier na wiele platform – dodał prezes.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZłoto i srebro mocno rozchwiane. Kursy metali zmienne w poniedziałek
Następny artykułKurs dolara do złotego (USD/PLN) po 3,7160 zł w poniedziałek 21 grudnia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here