Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

W czwartek, 16 lipca 2020 roku, Maksymilian Bączkowski zaprasza na kolejną odsłonę Live Tradingu, podczas którego spekuluje między innymi na niemieckim indeksie DAX oraz głównych parach walutowych Forex, odpowiadając jednocześnie na pytania śledzących transmisję na żywo.

Live Trading: Nowy kwartał i ambitny cel nawet 50%

Podczas cotygodniowego spotkania z widzami Comparic24.tv w ramach live tradingu, Maksymilian Bączkowski analizuje sytuację na rynku, odpowiada na pytania widzów oraz szuka okazji inwestycyjnych do otwarcia pozycji w czasie rzeczywistym. Pozycje otwierane i zamykane są w trakcie trwania transmisji lub w wyjątkowych przypadkach przetrzymywane również po.

W pierwszym kwartale 2020 roku zysk z live tradingu wyniósł 23%, w drugim było to niespełna 16%, a pierwsze dwa tygodnie lipca  to już 30% zaksięgowane na koncie. Maksymilian Bączkowski w efekcie podnosi docelowy poziom zysku, który chce wypracować w trzecim kwartale do poziomu 50%.

Link do transmisji znajduje się poniżej:

Zgodnie z zasadami programu trading możliwy jest nie tylko na wizji, ale również w przeciągu tygodnia – jednak w momencie zawierania transakcji, każda z nich musi być opisana na kanale Twitter. Informacje zawarte w poście posiadają poziom wejścia, potencjalny take profit oraz pozycja obronna typu stop loss. Oprócz tego pozycje prezentowane są za pomocą konta TradingView.

– Kolejne spotkanie. Dziś czwartek przed wygasaniem kontraktów opcyjnych na niemiecki indeks, może być ciekawie. Aktualnie ponad 30 procent na koncie, a każde wejście zapastowane zostało na kanele Telegram grupy NVT, każde przedstawiłem i opisywałem w trakcie zawierania. Teraz spróbujemy jak zawsze rozegrać coś na jednym z dwóch indeksów – DAX lub Nasdaq. Droga do 50 procent na razie bez większych komplikacji – komentował M. Bączkowski przed sesją live tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here