Naga MarketsMaksymilian Bączkowski zaprasza na live trading, 18 maja 2021 r.
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

We wtorek, 18 maja 2021 roku, Maksymilian Bączkowski zaprasza na kolejną odsłonę Live Tradingu, podczas którego spekuluje między innymi na niemieckim indeksie DAX oraz głównych parach walutowych Forex, odpowiadając jednocześnie na pytania śledzących transmisję na żywo.

  • Live Trading odbywa się co czwartek na antenie Comparic24.tv, rozpoczynając po godzinie 15:00. 
  • W zeszłym tygodniu spotkanie zostało wycofane i wtorkowa odsłona jest zastępczą za zeszłotygodniową
  • W trakcie transmisji prowadzący odpowiada na pytania uczestników

Te artykuły również Cię zainteresują
Live Trading z Maksymilianem Bączkowskim

– Ostatni live został przesunięty na dzis a jeśli szczęście dopisze – zmienność może pojawić się jeszcze przed wejściem amerykańskiego pre-marketu. Dziś zdecydowanie polowanie na zloto oraz DAX-a – komentował Bączkowski przed startem programu.

Podczas cotygodniowego spotkania z widzami Comparic24.tv w ramach live tradingu, Maksymilian Bączkowski analizuje sytuację na rynku, odpowiada na pytania widzów oraz szuka okazji inwestycyjnych do otwarcia pozycji w czasie rzeczywistym. Pozycje otwierane i zamykane są w trakcie trwania transmisji lub w wyjątkowych przypadkach przetrzymywane również po.

Zgodnie z zasadami programu trading możliwy jest nie tylko na wizji, ale również w przeciągu tygodnia – jednak w momencie zawierania transakcji, każda z nich musi być opisana na kanale Twitter. Informacje zawarte w poście posiadają poziom wejścia, potencjalny take profit oraz pozycja obronna typu stop loss. Oprócz tego pozycje prezentowane są za pomocą konta TradingView.

Historia transakcji M. Bączkowskiego

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut online | biomed lub akcje | biomed akcje | ceny kryptowalut | bitcoin informacje |

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here