Naga MarketsMaksymilian Bączkowski, trader intraday oraz redaktor Comparic.pl, zaprasza na 4-odcinkowy kurs wprowadzający w świat handlu jednosesyjnego. Z serii nagrań dowiesz się m.in. jak zbudować swoją strategię inwestycyjną, jakich pułapek unikać, czym cechuje się handel intraday i jak to wykorzystać na swoją korzyść.Kim Jest Maksymilian Bączkowski?

Maksymilian Bączkowski od roku 2012 działa jako trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającej w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów społeczności. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii “PSV” – podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu.

Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018. Obecnie rozwija trading room NVT zlokalizowany w Warszawie.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs franka prognozy 2021 | złoty | pgnig gpw | lotos notowania | kghm giełda | kurs akcji dino | kurs akcji asseco |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBlok po 22 – 17 września 2021: EUR/USD, GBP/USD
Następny artykułBitcoin i możliwe wzrosty w trakcie weekendu. Analiza BTC/PLN
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here