Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019

Nie każde podejście jest dla wszystkich – taki wniosek można wyciągnąć po przedstawieniu przez Maksymiliana Bączkowskiego swojego podejścia do budowy strategii. Choć wiele od niej zależy – trzeba podejść do tematu z umiarem ale i kompetencją, aby nie popełnić kilku podstawowych błędów już na samym początku. Podczas konferencji online ABC Inwestowania organizowanej 18-19 września 2020 roku przeprowadził ponad godzinny wykład o podejściu do budowy własnego systemu transakcyjnego.

  • Tworzenie systemu inwestycyjnego to jeden z pierwszych kroków każdego inwestora
  • Już na tym etapie popełnić można kilka podstawowych błędów
  • Jakie podejście będzie dla nas najodpowiedniejsze? A czego unikać?
  • W jakim modelu budował własne podejście do świata inwestowania?

Cztery kroki do budowy systemu transakcyjnego

Cztery kroki – dokładnie tyle potrzeba nam aby zbudować swój system transakcyjny. Choć brzmi to stosunkowo łatwo – wymaga to wiele poświęcenia, determinacji i przede wszystkim: rozwagi. Nic na rynku nie przechodzi łatwo – tym bardziej dobrze dopasowana do nas strategia, na podstawie której będziemy później zarabiać.

Podczas prelekcji Maksymilian Bączkowski skupia się na aspekcie podstawowych odpowiedzi na pytanie: czym dla nas ma być strategia oraz jaki cel chcemy osiągnąć w posługiwaniu się nią, ale również na zaawansowanych kwestiach – w tym również odpowiedzi na pytane w jaki sposób chcemy ulepszać w przyszłości strategię i jak nie popaść w impas sygnałowy.

Do tego warto również wyróżnić bardzo często zapominaną i pomijaną kwestią jaką jest optymalizacja oraz backtesty. To również bardzo ważna kwestia, która pomaga w dalszym rozwoju. Wszystko to oraz wiele więcej można dowiedzieć się z powyższego materiału.

Budowa systemu - ABC inwestowania
Budowa systemu – ABC inwestowania

Pozostałe prelekcje znajdziesz rejestrując się bezpłatnie na stronie https://abc-inwestowania.pl/. Uzyskaj dostęp do 25 wykładów ekspertów rynkowych!

ODBIERAM DOSTĘP DO PRELEKCJI

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here