Naga MarketsMaksymilian Bączkowski TJDNiemiecki indeks DAX – czyli najpopularniejszy indeks giełdowy wśród inwestorów intraday jest jednocześnie jednym z trudniejszych walorów do spekulacji. W jaki sposób podchodzić do wykresów waloru intraday? Jak patrzeć na indeks w perspektywie kilkudniowej oraz w średnim terminie? O tym i wielu innych rzeczach poczas 154. odsłony Trading Jam Session (TJS), opowie Maksymilian Bączkowski, trader nominowany dwukrotnie w konkursie na Analityka Roku, oraz redaktor Comparic.pl.


Nie daj się zwieść indeksowi – sprawdź jego słabe strony oraz je wykorzystaj

Maksymilian Bączkowski – Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora „Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynku Forex. Twórca autorskiej strategii “PSV” – podejścia do inwestycji krótkoterminowych. Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dziś, o godzinie 12:00 opowie o swoim spojrzeniu na niemiecki indeks DAX zarówno w krótkim terminie intraday, jak i średnioterminowe ustalanie priorytetu na niemieckim rynku akcyjnym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here