Naga MarketsMaksymilian Bączkowski: Bitcoin (BTC) ma szansę na dalsze wzrostyZdaniem Maksymiliana Bączkowskiego, Bitcoin utrzymuje nadal scenariusz wzrostowy i w przeciągu najbliższych 6 tygodni powinien podchodzić w okolice 13 tysięcy dolarów. Redaktor Comparic24.tv podtrzymuje tym samym swoją prognozę dla wzrostów kursu BTC w momencie, gdy najstarsza z kryptowalut testuje pięciomiesięczne maksima.


Bitcoin będzie rosnąć, do wejścia w pozycję warto jednak poczekać na korektę

Zdaniem Bączkowskiego wchodzenie w pozycję na Bitcoinie w momencie gdy ten znajduje się na średnioterminowych szczytach jest nierozsądne i rekomenduje cały czas poczekanie na głębszą korektę, co najmniej do okrągłego poziomu 10 tysięcy dolarów lub głębiej do wcześniejszego wsparcia na wysokości 9 tysięcy dolarów, co zagwarantuje lepszy stosunek zysku do ryzyka i pozwala zachować sekwencję impuls-korekta-impuls.

– My nie mamy handlować często, ale mamy handlować dobrze. Nie każdy dzień jest przeznaczony do handlu, dlatego powinniśmy czekać z założonymi rękami, aż rynek wyprzeda longi i wytworzy miejsce do kolejnej re-akumulacji. Liczę na to, że jeszcze przed Invest Cuffs dotrzemy do poziomów 13 tysięcy dolarów – komentował Bączkowski.

Od początku lutego Bitcoin zyskuje kilkanaście procent, a cały rynek kryptowalut utrzymuje się na ponad półrocznych maksimach z kapitalizacją przekraczającą 300 miliardów dolarów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułArtyści Rynków zawitają do 5 polskich miast. Weź udział w konferencjach CMC Markets
Następny artykułGuten Morgen DAX 13.02.2020
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here