Naga MarketsGościem Adama Raka podczas “Rozmów Traderów” w Comparic24.TV, był Maksymilian Bączkowski, od 8 lat nieprzerwanie związany z rynkiem instrumentów pochodnych. W trakcie nagrania opowiadał o swoim podejściu do inwestowania oraz obecnym spojrzeniu na to jak kształtują się rynki.

Od 2011 roku działa jako Trader na rynku OTC/FX – głównie daytrader. Założyciel prężnie działającego i rozwijającego się Szczecińskiego Klubu Inwestora „Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynku Forex. Twórca autorskiej strategii podejścia do inwestycji średnioterminowych. Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. W tym roku znalazł się również w gronie prelegentów konferencji Invest Cuffs 2019, na którą nadal można odebrać darmową wejściowkę.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here