Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

W czwartek, 30 lipca 2020 roku, Maksymilian Bączkowski zaprasza na kolejną odsłonę Live Tradingu, podczas którego spekuluje między innymi na niemieckim indeksie DAX oraz głównych parach walutowych Forex, odpowiadając jednocześnie na pytania śledzących transmisję na żywo.

Live Trading: Cel na III kw. już zrealizowany. 50% zysku!

Podczas cotygodniowego spotkania z widzami Comparic24.tv w ramach live tradingu, Maksymilian Bączkowski analizuje sytuację na rynku, odpowiada na pytania widzów oraz szuka okazji inwestycyjnych do otwarcia pozycji w czasie rzeczywistym. Pozycje otwierane i zamykane są w trakcie trwania transmisji lub w wyjątkowych przypadkach przetrzymywane również po.

Te artykuły również Cię zainteresują
W pierwszym kwartale 2020 roku zysk z live tradingu wyniósł 23%, w drugim było to niespełna 16%, a pod koniec lipca na koncie zaksięgowane jest 50%, czyli tyle ile Maksymilian Bączkowski zakładał na cały trzeci kwartał.

Link do transmisji znajduje się poniżej:

Zgodnie z zasadami programu trading możliwy jest nie tylko na wizji, ale również w przeciągu tygodnia – jednak w momencie zawierania transakcji, każda z nich musi być opisana na kanale Twitter. Informacje zawarte w poście posiadają poziom wejścia, potencjalny take profit oraz pozycja obronna typu stop loss. Oprócz tego pozycje prezentowane są za pomocą konta TradingView.

– Na koniec lipca osiągnięty próg 50%, zapowiadany na ten kwartał, więc tempo teraz znacznie zwolnię. Indeksy dziś mają sporą zmienność, kilka pozycji udało się złapać, jednak zobaczymy co rynek pokaże finalnie po godz. 15:30. Nasdaq dziś będzie próbować wrócić powyżej S1, a my spróbujemy go złapać pod ten ruch – komentował M. Bączkowski przed sesją live tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here