Naga Marketsrynek światowy
źródło: fotolia.com

Na przestrzeni bieżącego tygodnia – podobnie jak we wcześniejszych – wydarzenia na Ukrainie oraz Chinach będą główną przyczyną niepokoju na globalnych rynkach. Dodatkowo wzrasta poczucie, że indeksy akcyjne w USA przystopowały, nie zapewniając dodatkowego impulsu wzrostowego dla wyników gospodarczych.

Nie ma zbyt wielu danych w dzisiejszym kalendarzu makro, które mogły by zmienić obecną dynamikę rynkową. Te, które będą dzisiaj publikowane z pewnością nie zasłużą na to, aby uznać je za imponujące. Wartość detaliczna sprzedaży w USA najprawdopodobniej utrzyma się na niskim poziomie – co tłumaczone będzie niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z środy na czwartek największe zmiany zaszły w zakresie cen towarów, które cały czas spadają – indeks towarowy CRB poszedł w dół podobnie jak Baltic Dry Index.

Złoto nadal korzystne dla inwestorów, korzystające wyraźnie ze wzrostu awersji do ryzyka. W tym samym czasie ceny miedzi spadły przed ponownym odbiciem do najniższej od czterech lat wartości.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here