Naga MarketsMariusz Śliwiński, portal Maklers.pl

Co zrobić aby zostać maklerem? Mariusz Śliwiński, założyciel portalu Maklers.pl był gościem Comparic24.tv i w rozmowie z redaktorem Adamem Rakiem udzielił wielu rzeczowych wskazówek jak krok po kroku rozpocząć karierę maklera i doradcy inwestycyjnego.


Maklers.pl pomogło zdobyć do tej pory niemal 500 licencji

Do tej pory wśród osób korzystających z usług serwisu Maklers.pl, 413 zdobyło licencję Maklera Papierów Wartościowych (MPW) przy skuteczności na poziomie 61%, natomiast licencję Doradcy Inwestycyjnego (DI) 91 osób (skuteczność na poziomie 48%).

„Pomogliśmy i pomagamy w procesie nauki do egzaminów na Agenta Firmy Inwestycyjnej, Maklera Papierów Wartościowych i Doradcę Inwestycyjnego ponad 1000 osobom. Tworzymy też bardzo wartościowe materiały na ww. egzaminy państwowe, a także realizujemy projekty szkoleniowe dla firm” – komentuje Mariusz Śliwński, pomysłodawca założonego w 2011 roku portalu.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here