Naga MarketsMakarony Polskie S.A. oferują szeroką gamę makaronów jajecznych i bezjajecznych (również walcowanych i tłoczonych) produkowanych w wielu różnorodnych formach. Firma posiada zakłady produkcyjne w Rzeszowie, Częstochowie i Płocku. Proces wytwarzania prowadzony jest w oparciu o nowoczesne linie produkcyjne. Makarony są skierowane do różnych grup konsumentów. Działalność spółki obejmuje także usługową produkcję makaronu na zlecenie sieci handlowych oraz hipermarketów.


Na wykresie dziennym widzimy obronę linii trendu wzrostowego oraz dość znaczące wsparcie. W ostatnim czasie kurs dwukrotnie testował linię trendu, w obu przypadkach kończyło się to bardzo mocnymi wzrostami kursu, za pierwszym razem ok. 80%, za drugim razem prawie 50% w krótkim terminie (zaznaczono czerwonym okręgiem na wykresie). Tym razem też istnieje szansa na takie odbicie, choć sytuacja na giełdzie temu nie sprzyja. Uważam jednak, że warto zaryzykować choćby niewielką ilość kapitału, na krótki termin z blisko ustawioną linią obrony. Potencjalny zysk może okazać się warty niewielkiego ryzyka.

>

Na wykresie miesięcznym widać, że kurs jest mimo trwającego od pewnego czasu trendu wzrostowego, relatywnie nisko na tle historycznym. Przełamanie zaznaczonego oporu mogłoby sprawić, że inwestycja w tę spółkę miałaby szansę przerodzić się w inwestycję na dłuższy termin.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here