Naga MarketsMakarony Polskie S.A. oferują szeroką gamę makaronów jajecznych i bezjajecznych (również walcowanych i tłoczonych) produkowanych w wielu różnorodnych formach.

makarony w1Na wykresie tygodniowym panuje trend wzrostowy, który zbliża się do poziomu szczytu z 2011 roku. Można wyznaczyć linię trendu, która raz była naruszona, aczkolwiek dość szybko i silnie wybroniona formacją objęcia hossy. Mimo dość szarpanego wykresu kurs mniej więcej respektuje ważniejsze wsparcia.
makarony d1

Na interwale dziennym trwa obrona jednego ze wsparć. Na razie się ona udaje, gdyż obserwujemy lekkie odbicie. Całość ma miejsce po dość głębokiej korekcie i wydaje się, że teraz powinien nastąpić atak na poprzedni szczyt, zgodnie z układem coraz wyższych dołków i szczytów w ostatnim okresie.

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here