Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Makarony Polskie oferują szeroką gamę makaronów jajecznych i bezjajecznych (również walcowanych i tłoczonych) produkowanych w wielu różnorodnych formach.

makaron

Makaronowa spółka porusza się w trendzie wzrostowym od dłuższego czasu, ostatnio nabierając rozpędu. Niezłe respektowanie linii trendu podparte jest ogromnym skokiem obrotów co dodaje znaczenia wzrostom. Na takiej fali, mimo korekty na giełdzie, spółka powinna osiągnąć przynajmniej poziom ostatniego szczytu.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Grupa CCC jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce.

ccc

invest

CCC po niesamowitym rajdzie i ogromnym wzroście zatrzymała się na poziomie dotychczasowego szczytu, gdzie zaczęła się korekta. Z wykresu płynie jednak pozytywny przekaz tzn. dwie ostatnie świece świadczą o zatrzymaniu spadków, a wczorajsza o silnym powrocie popytu. Całość ma miejsce na okrągłym poziomie 125 zł i prawdopodobnie oznacza ponowny atak na szczyt.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here