Naga MarketsWindsor Brokers - webinaryMajowe WEBINARY z Comparic i Windsor Brokers.

Comparic wspólnie z Windsor Brokers zapraszają na przygotowaną dla polskich traderów kolejną paczkę bezpłatnych szkoleń webinarowych. Ruszamy zaraz po majowym długim weekendzie. Będziemy się spotykali w każdy wtorek o godzinie 18:00. Podobnie jak podczas wcześniejszych webinarów (a warto w tym miejscu przypomnieć, że webinary organizujemy nieprzerwanie począwszy od czerwca 2016 roku) każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.


TEMATY WEBINARÓW w MAJU 2017:


“Przegląd Price Action z Arkiem Jóźwiakiem”

9 maja 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: redaktor portalu Comparic.pl Arkadiusz Jóźwiak.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trader i redaktor Comparic.pl poprowadzi na żywo przegląd rynków wykorzystując podstawowe narzędzia analizy technicznej. Dołącz i sprawdź jakie sygnały inwestycyjne Arek Jóźwiak znalazł i jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru analizowanych instrumentów oraz zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania.


“Horyzontalne poziomy S/R w Price Action”

16 maja 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert Price Action: dr Zbigniew Wieczorek.

W trakcie webinaru dr Zbigniew Wieczorek wprowadzi uczestników w tajniki jednej z najbardziej wartościowych technik analizy rynku. Omówione zostaną sposoby na wyznaczanie i modyfikację poziomów S/R, zasada przewagi wyższego interwału. Jak również typologia sygnałów Price Action związanych z poziomami S/R.


“Podstawy tradingu harmonicznego”

23 maja 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert analizy technicznej: Piotr Drabik.

W trakcie webinaru omówione zostaną najważniejsze oraz najbardziej skuteczne formacje. Porozmawiamy o dodatkowych warunkach jakie powinny być spełnione, żeby dana formacja rzeczywiście okazała się optymalną i pozwalającą na opracowanie przemyślanej strategii. Omówione zostaną formacje: ABCD, XABCD, Gartley, Crab, Bat, Butterfly oraz sposoby ich wyznaczania.


“Strategie rynkowe umożliwiające pogodzenie tradingu z pracą”

30 maja 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: redaktor portalu Comparic.pl Arkadiusz Jóźwiak.

Nie jest żadną tajemnica, że zdecydowana większość osób rozpoczynających swoją przygodę z inwestowaniem zmuszona jest godzić to zajęcie z pracą na etacie. Wielu traderów cieszących się z rynkowego sukcesu również nie decyduje się zrezygnować ze stałego źródła dochodu. Podczas tego spotkania poznasz kilka sposobów jak pogodzić trading z pracą na etacie, by nie kolidowały one ze sobą i nie zaburzały codziennego trybu życia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here