Naga MarketsAUD/USD

AUDUSDDailymajors

Wreszcie wyraźniejszy sygnał sprzedażowy – pin bar pod oporem 0.7600 połączonym ze zniesieniem Fibonacciego. Pozycja krótka powinna celować w Fibo 38.2% okolic 0.7449, gdzie przebiega wsparcie z lipca. Potencjalny ruch w zakresie 120 pipsów i następnie dalsza ocena sytuacji.

NZD/USD

NZDUSDDailymajors

[pullquote align=”left” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Inwestuj w waluty surowce z HFT Brokers[/pullquote]

NZD/USD od początku roku przesuwa się w górę, jednak w ostatnich dwóch miesiącach napotkał na silniejszy opór 0.73232, pod którym rozrysowuje co chwilę serię dłuższych górnych knotów – pokazuje to, że podaż stara się usilnie walczyć z bykami na popularnym kiwi. Ostatnia z domkniętych świec dziennych to książkowy sygnał sprzedażowy – mając jednak na uwadze trend z ostatnich miesięcy, zespół analityczny Comparic.pl woli obserwować sytuację z boku czekając na ewentualne przebicie obecnego oporu i dopiero po jego re-teście od góry liczyć na otwieranie długich pozycji.

USD/CAD

USDCADDailymajors

USD/CAD również konsoliduje i od kwietnia nie potrafi poradzić sobie ze strefa oporu okolic 1.3155. co prawda dwukrotnie doszło do prób pokonania poziomu, jednak ostatecznie kończyło się to fiaskiem. Tutaj również możemy doszukiwać się ograniczonej czasowo formacji trójkąta zawężającego. Osobiście wolelibyśmy zobaczyć wybicie górą i re-test nowego wsparci – byłoby to bowiem zgodnie z kilkudziesięciomiesięcznym trendem wzrostowym na USD/CAD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here