Naga MarketsMadmind Studio. Kampania marketingowa kontrowersyjnego Succubusa nabiera rozpęduMadmind Studio, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku horror, rozpoczyna szeroką kampanię marketingową swojej gry Succubus, której premiera ma się odbyć 5 października. Spółka w najbliższym czasie udostępni trailer Succubus: Hellish Orgy Trailer, w którym pokaże mocne sceny erotyczne występujące w kontrowersyjnej grze.

  • Dzięki temu Spółka chce dotrzeć do nowego targetu graczy.
  • Succubus będzie sprzedawany standardowo w wersji ocenzurowanej, jednak będzie dostępne darmowe DLC przedstawiające wersję bez cenzury.

Madmind Studio i kontrowersyjny Succubus

Madmind Studio poprzez rozpoczęcie marketingu treści Adult Only, chce dotrzeć do nowej grupy docelowej. Oprócz miłośników horrorów, Spółka chce zainteresować swoim kontrowersyjnym produktem także graczy, którzy kupują gry erotyczne. Jest to bardzo szerokie grono odbiorców, co potwierdzają wyniki sprzedażowe takich gier jak Subverse czy She Will Punish Them.Succubus jest grą o mocnych i odważnych scenach erotycznych, których dotąd nie promowaliśmy. Gry erotyczne stanowią ogromny rynek i pomimo faktu, że ze względu na treści Adult Only wiele z nich jest ukrywanych na steamie, często stają się bestsellerami, sprzedającymi się w setkach tysięcy egzemplarzy. Wkrótce ukarze się specjalnie przygotowany zwiastun Succubus: Hellish Orgy Trailer, przedstawiający mocne sceny erotyczne występujące w grze. – mówi Tomasz Dutkiewicz, prezes zarządu Madmind Studio.

W ostatnim czasie Madmind Studio rozpoczął współpracę z agencją PR, która będzie wspierać studio w kontakcie z graczami w okresie premiery gry. W swojej strategii komunikacji Madmind Studio duży nacisk chce położyć na social media. Oprócz płatnej promocji w postaci krótkich spotów wideo na Facebooku, w planach jest promocja gry na portalach, na których do tej pory nie usłyszeliśmy o Sukkubie. Mowa tu o serwisach takich jak Reddit, TikTok czy Imgur.

– W związku z naszą kampanią, chcemy być mocno pozycjonowani w mediach. Na Facebooku i Twitterze pojawią się krótkie spoty wideo promujące grę. Współpracujemy z PCworld Magazine, na którego okładce drukowanego wrześniowego numeru znajduje się Succubus. Warto wspomnieć, że nasza cosplayerka będzie promowała grę na steamie podczas jej premiery. Przebrana za Sukkubę poprowadzi oficjalny, czterogodzinny live stream developerski.

Poprzez kompleksowość naszych działań marketingowych chcemy, aby o zbliżającej się premierze usłyszało jak najszersze grono odbiorców. Wierzymy, że nasza kampania będzie na bardzo wysokim poziomie, co przyczyni się do powiększenia wishlisty tuż przed samą premierą. – dodaje Tomasz Dutkiewicz.  

Madmind Studio S.A. jest firmą zajmującą się tworzeniem gier wideo. Spółka odpowiada za wydanie takich gier jak „Agony”, „Agony Unrated” oraz „Succubus-Prologue”. Firma została założona w roku 2016 przez Tomasza Dutkiewicza. Aktualną strategią firmy jest tworzenie gier z gatunku „Horror”.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: hrywna kurs | pzu cena akcji | stalprodukt gpw | rekomendacje giełdowe 2020 | us500 | kęty notowania | amica cena akcji |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here