Naga MarketsMadmind Studio: już dzis premiera gry Succubus!Już dzisiaj, 5 października, o godzinie 19:00 swoją premierę ma Succubus– gra z gatunku action horror autorstwa Madmind Studio, która na wishliście zgromadziła ponad ćwierć miliona graczy. Wzrost zainteresowania Succubusem przełożył się również na wzrost zainteresowania innych produkcji bydgoskiego studia.

Madmind Studio: dziś o godzinie 19:00 będzie mieć miejsce premiera Succubusa

Marketing gry przynosi założone rezultaty. Odkąd w zeszłym tygodniu opublikowaliśmy trailer prezentujący treści Adult Only, mogliśmy odnotować znaczny wzrost społeczności graczy. Dziennie przyrosty wishlisty zwiększyły się o ponad 500 proc. względem ostatnich tygodni.Przyrosty możemy obserwować nie tylko na steamie. Discord Madmind Studio zgromadził już 11,5 tys. graczy, z czego ponad 60 proc. to nowi użytkownicy. Odnotowujemy tutaj wzrosty o kilkuset graczy dziennie. Dla pokazania skali, discord Playwaya liczy 7,5 tys. użytkowników, a Car Mechanic Simulator 2021 – 8,5 tys. – mówi Tomasz Dutkiewicz, prezes zarządu Madmind Studio.Succubus, to gra z gatunku action horror, w której wcielamy się w sukkuba – demonicę przemierzającą piekło w poszukiwaniu zemsty na swoich wrogach. Gra budzi wiele kontrowersji przez swoją brutalność oraz liczne sceny erotyczne, jednak będzie ona normalnie pozycjonowana na platformie steam, dzięki nałożonej cenzurze. Aby móc cieszyć się grą w jej pełnej okazałości, będzie trzeba pobrać bezpłatne DLC. Succubus jest to bezpośrednia fabularna kontynuacja poprzedniej gry Madmind Studio – Agony.

– Jesteśmy podekscytowani dzisiejszą premierą. Nasza produkcja zgromadziła na wishliście 265 tys. graczy, co jest bardzo dobrym wynikiem. Aby jeszcze mocniej zwiększyć zainteresowanie grą, będziemy rozdawać darmowe kody podczas oficjalnego live streama, który będzie widoczny na stronie gry na steam. Duże zainteresowanie wpłynęło bardzo pozytywnie na nasze kolejne dwie produkcje – Paranoid i Tormentor. Od rozpoczęcia kampanii marketingowej Succubusa dzienny przyrost graczy na wishliście Paranoid wynosi ponad 100 proc., a w przypadku Tormentora aż 200 proc.– dodaje Tomasz Dutkiewicz

Succubus w przyszłym roku zadebiutuje również na innych platformach. Wyłączne prawo do portowania gry posiada studio ConsoleLabs.

– Succubus od samego początku wywołuje wiele emocji wśród graczy.Jesteśmy już w trakcie prac nad portowaniem tego tytułu na platformyXbox, PlayStation oraz Nintendo Switch. To jeden z naszych największych projektów w obecnym pipeline. Liczymy, że zainteresowanie tytułem na PC przełoży się również na konsolowe wersje gry – podsumowuje Marcin Wesołowski, prezes ConsoleLabs.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here