Naga MarketsMadmind Studio: 65 tysięcy osób oczekuje na premiere gry Succubus!Madmind Studio, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku horror, już w najbliższy wtorek wyda premierę swojej najnowszej gry Succubus. Wishlista w przeciągu ostatnich 6 miesięcy urosła o ponad 96 tysięcy graczy, co dało łączny wynik 265 tysięcy. Pozwoliło to uplasować się produkcji na 37 pozycji na globalnej wishliście steam.

Madmind Studio: Wishlista steam gry Succubus zanotowała 265 tysięcy graczy

Wishlista Succubusa prezentuje się bardzo dobrze. Zajmujemy wysokie 37 miejsce na globalnej wishliściesteam. Na grę zapisanych jest 265 tysięcy graczy, czyli o 45 tysięcy więcej niż Agony miało w dniu premiery.Dodatkowo warto dodać, że w przeciągu ostatnich 6 miesięcy wishlista powiększyła się o blisko 100 tysięcy graczy, co pokazuje, że zainteresowanie naszą produkcją jest bardzo duże– mówi Tomasz Dutkiewicz, prezes zarządu Madmind Studio.Spółka spodziewa się dużego wzrostu wishlisty w najbliższych dniach. Wczoraj gra została wysłana do recenzentów oraz został opublikowany nowytrailerw serwisie Youtube. Również dzisiaj o 17:20 odbędzie się oficjalny live stream we wspomnianym serwisie, gdzie Spółka zaprezentuje najważniejsze funkcjonalności gry i odpowie na pytania fanów.

Trwająca kampania marketingowa przyczyniła się do naprawdę dużego wzrostu zainteresowania naszą grą, co potwierdza przyrost graczy na naszym oficjalnym serwerze na Discordzie. Przed kampanią mieliśmy 5 tysięcy fanów, obecnie ich liczba podwoiła się i wynosi ponad 10 tysięcy. Wierzymy, że wszystkie te liczby przełożą się na świetną frekwencję w dniu premiery, a gracze będą zadowoleni z naszej produkcji–dodaje Tomasz Dutkiewicz.

Studio prowadzi prace jeszcze nad dwiema grami: Paranoid i Tormentor. Dzięki Paranoid, będącym horrorem psychologicznym, Spółka chce wzbudzić zainteresowanie fanów takich produkcji jak ResidentEvilczy Silent Hill.Wishlisty w ich przypadku wynoszą kolejno 44 i 34 tysięcy graczy. Jednak do premier pozostaje jeszcze trochę czasu. Planowane są na 2022 i 2023 rok.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cd projekt kurs akcji | kurs wirtualna polska | kurs dolara on line | notowania famur | biomed notowania | wykres bitcoina | cena funta |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here