Naga MarketsZapraszamy do udziału w interaktywnej rozmowie z Maciejem Nowakiem: inwestorem, prezesem Road Studio i członkiem zarządu Brave Lamb Studio. Rozmowa dotyczy kondycji rynku gamingowego w Polsce, pasji do inwestowania, tego jak zmienią się giełdowe trendy w najbliższych miesiącach oraz które branże będą atrakcyjne z punktu widzenia traderów. Spotkanie poprowadzi redaktor naczelny Comparic.pl, Marcin Wenus.

  • Movie Games zawiązał spółkę Road Studio, w której objął 97% w czerwcu bieżącego roku
  • Road Studio z grupy Movie Games chce zadebiutować na NewConnect w I poł. 2021 r.
  • Grupa INC rozpoczęła w listopadzie współpracę ze spółką, ma wspomóc plany debiutu na giełdzie oraz emisję crowdfundingową

Te artykuły również Cię zainteresują
Road Studio chce na giełdę, skorzysta z pomocy INC

Grupa INC wesprze Road Studio, producenta i wydawcę gier związanych z tematyką drogi i podróży, w którym większościowym akcjonariuszem jest Movie Games, w procesie pozyskania finansowania oraz debiutu na rynku NewConnect. W najbliższym czasie wystartuje publiczna kampania crowdinvestingowa Road Studio na platformie CrowdConnect.pl. Z kolei giełdowy debiut planowany jest w I poł. 2021 r.

Road Studio zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata. Studio aktualnie jest na ostatnim etapie prac nad dwoma pierwszymi tytułami z serii Truck oraz Motorcycle. Alaskan Truck Simulator pozwoli wcielić się w kierowcę tira przemierzającego dzikie i niebezpieczne tereny Alaski.

Z kolei American Motorcycle Simulator umożliwi wskoczenie na motocykl i przemierzenie legendarnej “Route 66”, na której czekać będzie wiele wyzwań, przeciwności, oraz rozmaitych przygód. Według ostatnio publikowanych danych na Alaskan Truck Simulator czeka około 120 tys. graczy, a na American Motorcycle Simulator prawie 40 tys. osób.

Road Studio to nowa spółka założona przez Movie Games oraz Macieja Nowaka, inwestora oraz menadżera z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. Zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEurocash w kanale spadkowym. Możliwa próba wybicia górą
Następny artykułJSW i KGHM liderami wzrostów. Zmiany na WIG20
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here