Naga Markets20Portal Comparic ma przyjemność zaprosić Państwa na webinar pt. “MACD z elementami technik DiNapolego”, na którym poznasz kompletną strategię inwestycyjną zarówno w handlu swingowym jak i intraday. Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 20. grudnia 2018r. o godzinie 20:00, które poprowadzi Jarosław Szeląg, twórca bloga tradingowego SzelagBiz.


Oscylator MACD – bo do tej kategorii wskaźników należy go zakwalifikować, jest powszechnie znany. Ogólnie mówi się, że oscylatory działają w czasie konsolidacji, a przestają działać, kiedy na rynku zaczyna się trend. Jednak kiedy i czy w ogóle jesteśmy w stanie stwierdzić z dostateczną dozą pewności, że na rynku mamy do czynienia z konsolidacją? Jak MACD sprawdza się na rynku walutowym?

Z webinaru dowiesz się:

  • jak poszukiwać par walutowych o największym potencjale,
  • kryteriach skutecznej spekulacji,
  • o sposobach zarządzania pozycji,
  • analiza przykładów z rynku
  • oraz ocena aktualnej sytuacji przed końcem roku.

Spotkanie będzie uzupełnieniem dla treści prezentowanych podczas cyklu wpisów MACD Double Screen połączone z analizą wybranych instrumentów finansowych. Kolejne spotkanie będzie rozszerzeniem tematów z pierwszego webinaru… dlatego już teraz zarezerwuj sobie czas i zapisz się korzystając z linku poniżej!

Zapisz się!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWaves zbiera $120 mln finansowania. Kurs zyskuje ponad 400% w niespełna miesiąc
Następny artykułOPEC+ nie jest w stanie utrzymać cen ropy
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here