TMS


20Portal Comparic ma przyjemność zaprosić Państwa na webinar pt. “MACD z elementami technik DiNapolego”, na którym poznasz kompletną strategię inwestycyjną zarówno w handlu swingowym jak i intraday. Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 20. grudnia 2018r. o godzinie 20:00, które poprowadzi Jarosław Szeląg, twórca bloga tradingowego SzelagBiz.


Oscylator MACD – bo do tej kategorii wskaźników należy go zakwalifikować, jest powszechnie znany. Ogólnie mówi się, że oscylatory działają w czasie konsolidacji, a przestają działać, kiedy na rynku zaczyna się trend. Jednak kiedy i czy w ogóle jesteśmy w stanie stwierdzić z dostateczną dozą pewności, że na rynku mamy do czynienia z konsolidacją? Jak MACD sprawdza się na rynku walutowym?

Z webinaru dowiesz się:

  • jak poszukiwać par walutowych o największym potencjale,
  • kryteriach skutecznej spekulacji,
  • o sposobach zarządzania pozycji,
  • analiza przykładów z rynku
  • oraz ocena aktualnej sytuacji przed końcem roku.

Spotkanie będzie uzupełnieniem dla treści prezentowanych podczas cyklu wpisów MACD Double Screen połączone z analizą wybranych instrumentów finansowych. Kolejne spotkanie będzie rozszerzeniem tematów z pierwszego webinaru… dlatego już teraz zarezerwuj sobie czas i zapisz się korzystając z linku poniżej!

Zapisz się!Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here