Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Witam w popołudniowym przeglądzie setupów. Jeśli nie czytałeś opisu systemu, koniecznie zrób to teraz. Znajdziesz tam także linki do innych wpisów i narzędzi do Metatrader 4.

Te artykuły również Cię zainteresują
GBPCAD

W dzisiejszym wpisie podejdziemy do tematu trochę spekulacyjnie. Para GBPCAD została bardzo mocno zdołowana w ostatnich tygodniach, jednak spadki nie będą trwać wiecznie. Pojawiają się pewne pozytywne sygnały, jak choćby potrójna dywergencja w interwale dziennym, zwróciłbym też uwagę na coraz mniejszą odległość po wybiciu dołków.

W bliskiej odległości pozostaje roczne wsparcie. Na kresce dziennej prawdopodobnie zmieni się kierunek na wzrostowy. Funt notuje dobre dane makroekonomiczne (sygnał odwrotu na eur/gbp), natomiast reakcja na podwyżkę stóp w Kanadzie została już w większości zniwelowana. Do pokonania została jeszcze linia trendu.

USDNOK

Sytuacja na tej parze wygląda podobnie jak w opisywanej wyżej, lecz kierunek wzrostowy obowiązuje już od kilku dni, cena jednak przyklejona do minimów nie rosła. Teraz to się zaczyna zmieniać, dodatkowo została pokonana linia trendu spadkowego. Słabiej natomiast wygląda kreska tygodniowa.

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here