Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Witam w popołudniowym przeglądzie setupów. Jeśli nie czytałeś opisu systemu, koniecznie zrób to teraz. Znajdziesz tam także linki do innych wpisów i narzędzi do Metatrader 4.

Po ostatnich wydarzeniach w środę, obserwowaliśmy spore ruchy na parach powiązanych z dolarem, jednak sytuacja na majorsach nie zmieniła się diametralnie. Warto jednak obserwować końcówkę tygodnia szczególnie na EURUSD i AUDUSD, gdzie może dojść do przesilenia w ujęciu tygodniowym. Na rynkach giełdowych działo się jeszcze mniej, ciekawiej wygląda NASDAQ.

NSDQ

Indeksy amerykańskie rosną bezsprzecznie, Nasdaq urósł w ciągu roku ponad 20%, DJIA nieco mniej a SP500 niewiele ponad 10%. Jednak ostatnio to NASDAQ wygląda najsłabiej, od szczytu oddał najwięcej, jako jedyny “podaje” sygnał spadkowy od kilku dni.

Występuje także negatywna dywergencja w ujęciu dziennym, warto mieć to na uwadze, gdyby na giełdach pojawiła się większa korekta. Od góry silna bariera 6000 punktów, od dołu wsparta linia trendu ok. 5900 pkt.

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tutaj.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here