Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


AUDUSD

Ciekawie wygląda para AUDUSD. Na interwale dziennym po długich wzrostach dolara australijskiego, nadszedł czas na odreagowanie, MACD pozwala grać na spadki. Na interwale niższym – H4 aktualnie mamy trend wzrostowy, jednak znajdujemy się pod średnią 25×5. Po danych NFP mamy reakcję w dół, jednak to za mało. Do otwarcia pozycji sell potrzeba minimum zamknięcia słupka MACD poniżej poprzedniego.

USDCAD

Para daje oznaki do wzrostu już od 6 dni, jednak kupujący nie mają tutaj łatwo. Po długotrwałych spadkach czas na korektę. Będziemy próbowali podłączyć się do wzrostów w okolicy średniej kroczącej lub na zniesieniach Fibonacciego. Ważnym czynnikiem będzie przejście wskaźnika MACD na zieloną stronę również na interwale H4

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPayrolls znacznie lepsze od prognoz. Jak reaguje dolar?
Następny artykułPrzed zamknięciem. Sygnały kupna na PKP Cargo [PKP] i ABC Data [ABC]
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here