Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Witam w popołudniowym przeglądzie setupów. Jeśli nie czytałeś opisu systemu, koniecznie zrób to teraz. Znajdziesz tam także linki do innych wpisów i narzędzi do Metatrader 4.

EURUSD

Na początku sierpnia para dawała nam kierunek spadkowy, ostatecznie spadki miały charakter konsolidacji. Po dwóch tygodniach marazmu, przyszło wybicie, co ciekawe stało się to podczas bardzo ważnego wydarzenia – sympozjum Jackson Hole.

Eurodolar wychodzi na nowe wielomiesięczne maksima, ostatni raz przy 1.20 byliśmy w styczniu 2015 roku. Bliskość oporu może zwiastować korektę, rynek jest już wykupiony, warto jednak podłączyć się do wzrostów na najbliższej korekcie – reteście 1.18.

Wcześniej kupowaliśmy dolara australijskiego –> spawdź tutaj.

Widoczna siła Euro każe nam sprawdzić walutę na tle innych. W dzisiejszym przeglądzie zobaczmy siłę relatywną. Liderem słabości pozostaje FUNT, natomiast EURO wysuwa się na drugą pozycję. Dlatego para EURGBP notuje dawno nie widziane poziomy. Zwraca uwagę ostatnia słabość JPY oraz NZD. Warto poszukać okazji na takich crossach jak EURJPY oraz EURNZD.

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here