Naga Markets
MACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Witam w popołudniowym przeglądzie setupów. Jeśli nie czytałeś opisu systemu, koniecznie zrób to teraz. Znajdziesz tam także linki do innych wpisów i narzędzi do Metatrader 4.

AUDUSD

Para już trzeci dzień nadaje kierunek wzrostowy, jednak ostatnie dni nie były łaskawe dla kupujących, bowiem aud/usd wszedł w męczącą konsolidację. Aktualnie spadki się wyczerpują, zmniejszają się korpusy dziennych świec, zastępują je knoty.

Jeśli dzień zamknie się w okolicy obecnych poziomów tj. 0,7950, powstanie pinbar, który w połączeniu z silnym trendem aprecjacyjnym (interwał tygodniowy) daje szanse na wzrosty.

Do kompletu potrzeba utrzymania ceny powyżej średniej kroczącej SMA 25 przesuniętej o 5 okresów w przód. Końcówka tygodnia powinna dać odpowiedź.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Wybicie na CUBE.ITG [CTG], przesilenie na Benefit Systems [BFT]
Następny artykułCzwartkowy przegląd rynków: GOLD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here