Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Witam w poniedziałkowym przeglądzie setupów. Jeśli nie czytałeś opisu systemu, koniecznie zrób to teraz. Znajdziesz tam także linki do innych wpisów i narzędzi do Metatrader 4.

Te artykuły również Cię zainteresują
USDJPY

W poprzednim tygodniu próbowaliśmy rozgrywać długie pozycje na tej parze, jednak nie doczekaliśmy się setupu z H4. Dolar osłabił się jeszcze, schodząc poniżej 109.00. Obecnie para daje nam kolejny sygnał do kupna, tym razem ruch wzrostowy jest bardziej dynamiczny, a bliskość długoterminowego wsparcia działa na wyobraźnię kupujących.

Krótkoterminowe wykupienie może sprzyjać korekcie, gdzie będziemy starali się przyłączyć do byków. Pomocne będzie rozstawienie siatki Fibonacciego oraz zachowanie kursu w obrębie różowej średniej kroczącej.

USDZAR

Ta nieco egzotyczna para dolara amerykańskiego do randa południowoafrykańskiego (również dostępna na platformie Windsor Brokers) zmienia nam kierunek na południowy. Na wykresie dziennym, widać jak kurs obronił opór z lipca 2017 roku, wtedy obserwowaliśmy dynamiczny wodospad.

Co ciekawe, na wykresie H4 obserwowaliśmy liczne dywergencja pro-spadkowe. Cena przebiła średnią kroczącą i przetestowała ją od dołu testując możliwości sprzedających. Warto poczekać na kolejny test średniej.

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here