Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Ropa Brent

Po wczorajszych danych o zapasach ropy, które zmalały o blisko 6,5 miliona baryłek notowania zakończyły dzień na poziomach najwyższych od maja (w cenach zamknięcia). Dzisiaj ruch jest kontynuowany, co ciekawe przy takim układzie cena tworzy negatywną regularną dywergencję. Co można wykorzystać w naszej strategii, więcej pisałem o tym tutaj.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres dzienny pokazuje kierunek południowy, czekamy na zsynchronizowanie niższego interwału – H4. Zanegowanie dywergencji, może dać silny sygnał przeciwny. Stay tuned!

EURPLN

Polska waluta powoli, wręcz niezauważalnie zaczyna nam się osłabiać (zagraniczne wakacje drożeją!). My możemy przyłączyć się do tego ruchu. Para po raz kolejny daje taką możliwość. Zejście w okolicę 4,26 będzie dobrym momentem do zakupu.

Co ciekawe, mamy potwierdzenie z interwału tygodniowego, co daje mocne podstawy do tego, że jesteśmy po właściwej stronie rynku. Wahania na tej parze są niewielkie, jednak wyjście powyżej 4,28 może dać nam większą zmienność.

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here