Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Witam w popołudniowym przeglądzie setupów. Jeśli nie czytałeś opisu systemu, koniecznie zrób to teraz. Znajdziesz tam także linki do innych wpisów i narzędzi do Metatrader 4.

EURAUD/EURCAD

Pary surowcowe względem EURO zaczynają umacniać się, co oznacza, że chcielibyśmy sprzedać europejską walutę. Dolar australijski jest mocniejszy od kanadyjskiego, gdyż EURCAD oscyluje poniżej zero-line MACD. Poza tym EURCAD przełamał wsparcie lokalne z dnia 25 sierpnia.

Po korekcie która powinna mieć charakter trójki wzrostowej a-b-c powinniśmy zobaczyć impuls w dół. Istotne poziomy to zniesienie Fibonacciego 50% oraz różowa średnia MA.

BUND

Ostatnio niemieckim obligacjom 10-letnim przyglądaliśmy się w końcówce sierpnia, wtedy nie padł sygnał do sprzedaży, rynek zaakcentował jeszcze nowy szczyt. Aktualnie kurs wyłamał czerwcowy szczyt i wymownie się cofnął. Piątkowa czarna świeca ma negatywną wymowę.

Zejście poniżej minimów, z jednoczesnym przecięciem średniej z interwału H4 pozwoli na sprzedaż ze SL nad maksimum. Potencjał spadków średnioterminowo wydaje się duży – warto w tym momencie obserwować rynki akcji (DAX), bowiem zachodzi tu odwrotna korelacja.

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here