Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Kolejne dwie pary sugerują umocnienie dolara. Zobaczmy co ciekawego dzieję się na początku tygodnia.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURUSD

Główna para zanurkowała w piątek, dając sygnał sprzedaży w piątek na MACD na interwale dziennym. Ostatnie wskazania dot. sprzedaży mieliśmy ponad 2 tygodnie temu, teraz spadek wydaje się mocniejszy, ma podłoże fundamentalne.

H4 sugeruje również spadki, dodatkowo pojawia się dywergencja. Wskaźnik przebił linię zero. Ze sprzedażą można poczekać na podejście ceny do średniej 25×5. SL nad szczytem.

Czy wiesz, że w Windsor Brokers nie ma świeczki niedzielnej ?

Ułatwia to znacznie analizę.

GBPUSD

Podobna sytuacja na kablu, tutaj jednak ruch spadkowy jest silniejszy. Siła relatywna wskazuje większe spadki funta niż euro. Potencjalnym miejscem jest zgrupowanie zniesień Fibonacciego (38,2+61,8) w okolicy 1,3110.

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBPUSD testuje lokalny opór
Następny artykułRynek FUTURES –  Wspinaczka byków w trudnych warunkach
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here