Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Witam w popołudniowym przeglądzie setupów. Jeśli nie czytałeś opisu systemu, koniecznie zrób to teraz. Znajdziesz tam także linki do innych wpisów i narzędzi do Metatrader 4.

EURAUD

W kierunku północnym zaczyna podążać EURAUD, po ostatnich wzrostach EURJPY i EURCHF i ta para dołącza. Kurs jest w podobnym położeniu jak EURUSD, jednak w przypadku tej pary możemy uniknąć nadmiernego ryzyka podczas posiedzenia FED. Najwiekszy pozytywny wpływ powinniśmy uzyskać przy wzrostach eurodolara przy słabej postawie audi, jest na to szansa ponieważ AUDUSD pokazuje kierunek spadkowy.

Tyle teorii, zobaczmy na wykres. Para wybiła linię trendu spadkowego, aktualnie koryguje wczorajsze wzrosty – zobacz co działo się na minutkach RBA. 

Zagrożeniem pozostaje negatywna dywergencja z D1 oraz możliwe rysowanie prawego ramienia formacji RGR.

xx
EURAUD


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGigant branży rozrywkowej wypada z gry?
Następny artykułPrzegląd setupów dla strategii end of the day – 19.09.2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here