TMS


Strategia MACD to podejście, które można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób grających na wyższych interwałach czasowych, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkim terminie.


GBPUSD

Kabel to kolejna para walutowa, po audusd, gdzie pojawiają się wzrostowe perspektywy. W piątek, słupki histogramu MACD zmieniły kierunek na północny i świeca tygodniowa utworzyła “inside bar” z którego dziś obserwujemy wybicie górą. Podobna sytuacja miała miejsce w połowie lutego, jednak wtedy odbicie okazało się tylko korektą w ruchu spadkowym, obecna sytuacja charakteryzuje się większym wypłaszczeniem a osłabienie dolara (USD) może przerodzić się w bardziej trwały trend.

Obserwując sytuację na ramce H4, widać trójkąt zwyżkujący gdzie wybicie górnej linii automatycznie neguje scenariusz spadkowy, potwierdzając pozytywną strukturę szczytów i dołków. Oczekiwałbym tu powrotu do przełamanego 1.3900 bądź średniej Ma25, z potencjałem przynajmniej do 1.4100. Jak do tej pory pomaga osłabienie widoczne na indeksach m.in DAX, co pozytywnie wpływa też na kurs EURUSD.

Spróbuj sam tradingu w oparciu o MACD Double Screen. Sprawdź ofertę brokera lub dowiedz się w jaki sposób handlując w STO możesz zdobyć iPhone X >>>

GBPUSD

Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tutaj.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here