Naga MarketsMACD Double Screen to strategia, którą można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkich interwałach czasowych.


Witam w popołudniowym przeglądzie setupów. Jeśli nie czytałeś opisu systemu, koniecznie zrób to teraz. Znajdziesz tam także linki do innych wpisów i narzędzi do Metatrader 4.

EURCHF

Tej parze jeszcze się nie przyglądaliśmy, pozostaje ona trochę w cieniu krachu z 2015 roku i swojego starszego “kolegi” USDCHF. Aktualnie utrzymuje się dobry sentyment względem franka, wakacyjna fala wzrostowa może być kontynuowana. Para zyskuje głównie dzięki silnemu euro, pomaga też ostatni wzrost USDJPY, za którym poszedł także USDCHF.

Bliskość szczytów dobrze świadczy o kondycji w obozie byków, korekta na interwale H4 była niewielka acz zdrowa dla dalszych wzrostów. EURCHF utrzymuje się powyżej średniej kroczącej. Zejście poniżej 1.14 zaneguje pozytywną strukturę.

EURCHF w układzie D1 i H4 dla strategi MACD Double Screen


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCzwartkowy przegląd rynków – GBPUSD, USDCHF
Następny artykułCzy może być jeszcze niżej? Analiza najpopularniejszych kryptowalut
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here