Naga MarketsStrategia MACD to podejście, które można dopasować pod siebie, stosować wtedy kiedy mamy czas na grę. Optymalna dla osób grających na wyższych interwałach czasowych, dla których trading nie jest jedynym zajęciem, ale znajdzie także zastosowanie w krótkim terminie.


EURGBP

Należy zacząć od tego, że para EURGBP jest o krok od sygnału wzrostowego, istotne jaki będzie słupek histogramu na koniec dnia. Niemniej jednak dla długoterminowego trendu wzrostowego ważne będzie utrzymanie okolic 0.8750, był to poziom budowania bazy przed wybiciem w sierpniu ubiegłego roku oraz pełnił ważną rolę wsparcia we wrześniu i grudniu.

Po ostatnich trzech dnia odbicia, para stała się już mniej atrakcyjna w kontekście poziomu ryzyko/nagroda, dlatego warto poczekać na zakończenie dnia. Na interwale H4 pozytywnie układa się średnia MA 25 przesunięta w przód o 5 okresów, jej udany test od góry byłby dobrym wyznacznikiem siły byków.


Na łamach portalu Comparic.pl będę publikować zagrania bazujące na tej strategii pod tagiem MACD Double Screen. Jeśli nie widziałeś opisu systemu – znajdziesz go tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Sygnał kupna na PKO BP [PKO]
Następny artykułPierwszy “zdecentralizowany bank” z zarzutami SEC
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here