Naga MarketsWraz z początkiem września rozpoczęliśmy nowy cykl analiz, w którym testujemy i sprawdzamy skuteczność różnych strategii dla Opcji Binarnych. Do tej pory sprawdziliśmy już strategie:

Zgodnie z obietnicą, dziś przyszedł czas na przedstawienie kolejnej strategi, którą testować będziemy przez najbliższe dwa tygodnie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Biorąc pod uwagę, że dotychczas to proste strategie dawały najlepsze rezultaty oraz uwzględniając stosunkowo leniwy okres międzyświąteczny uznałem, że idealna na ten czas okaże się strategia, która wykorzystuje zaledwie jeden wskaźnik i nie wymaga zbytniego skupienia.

Strategia MACD 60 sec, to strategia, która swoją nazwę zawdzięcza oscylatorowi MACD oraz interwałowi 60-sekundowemu, na którym szukać będziemy sygnałów transakcyjnych.

Ustawienia oscylatora MACD

  • Fast EMA Period – 9
  • Slow EMA Period – 20
  • Signal SMA Period – 3

Dla ułatwienia warto również w zakładce “poziom” dodać poziom 0.00.

Podstawowe założenia tej strategii są banalnie proste a sygnały są w pełni automatyczne i nie podlegają jakiejkolwiek subiektywnej interpretacji. Albo sygnał jest albo go nie ma!

Opcja CALL

Jeśli histogram przeniesie się z dolnego poziomu (poniżej 0.00) na górny (powyżej 0.00) otwieramy opcję CALL z okresem wygaśnięcia po 5 minutach.

Opcja PUT

Jeśli histogram przeniesie się z górnego poziomu (powyżej 0.00) na dolny (powyżej 0.00) otwieramy opcję PUT z okresem wygaśnięcia po 5 minutach.


Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDash – opis kryptowaluty
Następny artykułStrategia MA Stochastic – podsumowanie testów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here