Naga MarketsMABION D1

Mabion jest polską firmą biotechnologiczną zajmującą się rozwijaniem i wdrażaniem leków na nowotwory i choroby metaboliczne. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym od połowy 2011. W ramach tego trendu od stycznia mieliśmy korekcyjny trend spadkowy przebiegający pod niebieską linią. Ta linia we wtorek  została przełamana. Jest to sygnał kupna. Zasięg spodziewanego wzrostu można wyznaczyć dodając zieloną linię do niebieskiej i w ten sposób tworząc klin zniżkujący. Na podstawie jego rozmiarów można oczekiwać wzrostu co najmniej do około 135 zł, czyli w pobliże styczniowego rekordu.

Oddzielną sprawą jest wiarygodność wtorkowego sygnału kupna. Sytuacja wyglądałaby lepiej gdyby przełamująca świeczka nie miała górnego knota i gdyby wybicie zostało potwierdzone zwiększeniem obrotów. Te problemy kompensuje jednak fakt, że niebieska linia przebiegała przez aż cztery punkty zwrotne, więc wygląda na ważną.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here