Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna, która została utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podczas środowej sesji pozytywnie wyróżniała się spółka Mabion, która zyskała 5% przy wysokich obrotach. Kupujący kolejny raz w ciągu ostatnich miesięcy będą próbowali sforsować opór jaki oddziela cenę od wyznaczenia nowego, historycznego szczytu notowań. Szeroki trend wzrostowy trwa tu od połowy 2011 roku, ale w drugiej połowie ubiegłego roku kurs utknął pod poziomem 90 zł. Obecnie pojawia się kolejna szansa na wybicie oporu. Jedna z nielicznych rekomendacji wydanych w tym roku celuje w poziomy powyżej 100 zł. Niebawem powinno się okazać na ile trafna będzie ta rekomendacja, aczkolwiek brak naprawdę silnej reakcji podaży w dość długim już okresie korekty wskazuje na szansę po stronie kupujących.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Spółka zaliczyła wczoraj trzecia z rzędu, mocną sesję spadkową. Tym razem przecena sięgnęła 3%. Możliwe, że bardziej znaczące były jednak ogromne obroty jakie miały miejsce tego dnia. Patrząc od strony technicznej, kurs od wiosny ubiegłego roku porusz asie w trendzie spadkowym, świetnie respektując krawędzie kanału. Trwająca od połowy listopada korekta zakończyła się przy górnej krawędzi kanału. Od tego czasu cena znowu spada, przełamując linię korekty. Wydaje się, że obecnie mamy otwartą przestrzeń do spadków w rejon poprzedniego dołka czyli 33,80 zł. Kilkanaście dni temu wypłynęła rekomendacja DM BOŚ, w której zasugerowano spadki do 32,80 zł. Generalnie sytuacja wygląda niekorzystnie i jedyne nadzieje mogą krążyć przy bardzo dużym wolumenie wczorajszej sesji.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wiadomosci | pkn orlen gpw | płatności blik | sp 500 | gpw | nasdaq index notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here