Naga MarketsLogo polskiej spółki LiveChat SoftwarePrezes LiveChat Software Mariusz Ciepły oraz przewodniczący rady nadzorczej Maciej Jarzębowski rozpoczęli proces budowania przyspieszonej księgi popytu (ABB), której celem jest sprzedaż do 1 287 500 akcji spółki, stanowiących nie więcej niż 5% udziału w kapitale i głosów, podało LiveChat Software.

LiveChat rozpoczyna sprzedaż akcji

“Mariusz Ciepły oferuje do sprzedaży w ramach procedury ABB nie więcej niż 643 750 akcji sprzedawanych, stanowiących łącznie 2,5% kapitału zakładowego spółki oraz uprawniających łącznie do 2,5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki; oraz Maciej Jarzębowski oferuje do sprzedaży w ramach procedury ABB nie więcej niż 643 750 akcji sprzedawanych, stanowiących łącznie 2,5% kapitału zakładowego spółki oraz uprawniających łącznie do 2,5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Procedurę ABB przeprowadzi Trigon Dom Maklerski, a proces sprzedaży akcji sprzedawanych zostanie przeprowadzony w trybie budowania przyspieszonej księgi popytu. Procedura ABB ma rozpocząć się niezwłocznie po publikacji niniejszego raportu.

“W przekazanej spółce informacji akcjonariusze sprzedający wskazali, że ich zamiarem jest pozostanie akcjonariuszami spółki i dalsze wspieranie spółki w jej dynamicznym rozwoju” – czytamy dalej.

Wrocławska firma jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania typu “live chat dla biznesu”. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w 2014 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here