Naga MarketsLubelski Węgiel “Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów wśród producentów węgla kamiennego w Polsce. Siedziba spółki znajduje się we wsi Bogdanka koło Łęcznej niedaleko Lublina w zagłębiu lubelskim a obszar górniczy, na którym prowadzona jest eksploatacja położony jest na terenie gminy Puchaczów.


Mimo, że tuż po publicznej emisji akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która miała miejsce 25 czerwca 2009 roku wartość akcji spółki zyskiwała docierając aż do 143 zł raportowanych 17 grudnia 2012 roku, to od tego czasu odnotowano jednak sporą przecenę i w chwili obecnej za jedną akcję “LWB” zapłacić trzeba jedynie nieco ponad 45 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spoglądając strice technicznie na notowania Bogdanki zauważymy, że od ponad roku kurs porusza się w trendzie horyzontalnym. Wskutek trwających od kilku miesięcy spadków notowania osunęły się jednak w okolice istotnego wsparcia będącego dolnym ograniczeniem tej konsolidacji. Jeżeli tylko poziom ten zostanie trwale pokonany, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem wydają się nawet okolice 30 zł.

Jeżeli jednak obecnie testowane wsparcie zostanie odrzucone, wówczas cena akcji Bogdanki mogłaby odbić nawet w rejon 62 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSDCAD- atak na wsparcie trójkąta – 09/04/2019
Następny artykułCena złota, srebra oraz ropy naftowej – 9 kwietnia 2019 r.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here