Naga Markets„Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Obszar działalności Emitenta obejmuje działalność górniczą w zakresie gospodarczego wydobywania węgla kamiennego, wzbogacania wydobywanego węgla surowego, sprzedaży węgla i rekultywacji terenów górniczych.bogdanka w1

Na wykresie tygodniowym, obejmującym pełną historię notowań spółki, mamy trend wzrostowy, który w ostatnich miesiącach przeistoczył się w ruch boczny. Warto przyjrzeć się ostatniej fazie tego ruchu, która zdaje się tworzyć formację trójkąta.

bogdanka d1

Na wykresie dziennym widać to dokładniej. Mamy całą serię lokalnych wierzchołków, która układają się w spadkowy ciąg. Odcięcie dywidendy spowoduje kolejne odbicie kursu od czerwonej linii. Prawdopodobnie spadki sięgną ponownie wsparcia łączącego dwa poprzednie dołki. Przy nim można oczekiwać ruchu wzrostowego, aczkolwiek należy pamiętać o spadkowej tendencji. Całość czyli linia czerwona oraz wsparcie tworzą coś na kształt trójkąta, z którego wybicie dołem lub góra może zwiększyć zmienność na tej spółce.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here