Naga MarketsGAIN Capital Holdings Inc., znajdujący się w posiadaniu między innymi takich marek jak Forex.com, opublikował 10 marca raport podsumowujący działalność za miesiąc luty 2014. Dokument pokazuje znaczne spadki wolumenów w porównaniu do wcześniejszych miesięcy.

Styczeń był naprawdę dobrym miesiącem dla GAIN Capital, które zanotowało wyraźny skok wolumenów o ponad 40% w handlu detalicznym i o 30% w przypadku instytucjonalnego. Nic więc dziwnego, że w porównaniu do rekordowych wyników w styczniu, luty wypada zdecydowanie słabiej. W ujęciu rokrocznym sytuacja jest natomiast zdecydowanie lepsza.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wolumeny handlu detalicznego GAIN Capital – luty 2014:

ADV na poziomie 8,5 miliarda dolarów – spadek o 12,4% w porównaniu do stycznia 2014 i wzrost o 17,9% w porównaniu do lutego 2013. Łączna liczba aktywnych kont na poziomie 133 044 tysięcy, praktycznie niezmienna w porównaniu do zeszłego miesiąca i wyższa o 54,9% r/r.

Wolumeny handlu instytucjonalnego GAIN Capital – luty 2014:

Łączne wolumeny na poziomie 412,7 miliarda dolarów co oznacza spadek o 16,4% m/m oraz wzrost o ponad 34% r/r. AVD wolumenów instytucjonalnych wyniosło 20,6 miliarda dolarów (spadek o 8,1% m/m). W ujęciu rokrocznym jest to natomiast kolejnym ponad trzydziestoprocentowy wzrost.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here