Naga MarketsLust from Beyond od Movie Games zadebiutuje już dziś!Już dziś (tj. 11 marca) na platformie Steam zadebiutować ma nowa produkcja od Movie Games i PlayWay o nazwie „Lust from Beyond”. Prolog dzisiejszego debiutanta (Lust from Beyond: Scarlet) do tej pory zbierał „bardzo pozytywne” opinie na platformie Steam, natomiast wishlista już 18 lutego przekraczała 185 tys. Pomimo tego aktualna wycena spółki Movie Games znajduje się nieznacznie pod kreską, tracąc 1,44%.

  • Lust from Beyond zadebiutuje na Steam 11 marca (dziś)!
  • Wydawcą gry jest zarówno Movie Games, jak i PlayWay.
  • Aktualnie spółka traci 1,44% podczas czwartkowych notowań.

Lust from Beyond już za kilka godzin na Steam!

Już dziś (tj. 11 marca) na platformie Steam zadebiutować ma nowa produkcja od Movie Games i PlayWay o nazwie „Lust from Beyond”. Sam tytuł ma być psychologicznym horrorem z elementami m.in. erotyki i okultyzmu. Twórcy tego tytułu są odpowiedzialni m.in. za Lust for Darkness, czego obecna produkcja jest kontynuacją.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jest to pierwsza premiera spółki Movie Games w tym roku, zaś poprzednik wg platformy steam ostatnie recenzje ma „w większości pozytywne”. Prolog dzisiejszego debiutanta (Lust from Beyond: Scarlet) zadebiutował na platformie gamingowej jeszcze w ubiegłym roku i do dnia dzisiejszego otrzymał 82% pozytywnych opinii, co przekłada się na określenie „bardzo pozytywne” wg samej platformy.

Biorąc pod uwagę Global Top Wishlist Steam, to na dzień przed premierą produkcja ta znajdowała się na 38 miejscu. Twórcy gry pokładają w tej produkcji spore nadzieje, natomiast sama produkcja pierwotnie miała zadebiutować jeszcze w IV kwartale 2020 roku, jednak ostatecznie debiut nastąpi właśni dziś. Według stanu na 18 lutego lista graczy oczekujących na zakup gry przekroczyła poziom 185 tys.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą m.in.: Road Studio, True Games, Goat Gamez czy Movie Games Mobile. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

Na razie notowania pod kreską

W oczekiwaniu na premierę tytułu warto sprawdzić, jak reaguje na to giełda. Podczas czwartkowych notowań spółka na chwilę obecną traci 1,44%. Obecny kurs wynosi bowiem 103 zł, podczas gdy poprzednie zamknięcie wyniosło 104,5 zł. Warto jednak wskazać, że w ciągu pierwszej godziny notowań, spółka 3-krotnie znajdowała się na plusie, chwilowo osiągając 107 zł, jednak ostatecznie po godzinie 10 zeszła pod kreskę.

Lust from Beyond od Movie Games zadebiutuje już dziś!
Notowania spółki Movie Games dnia 11 marca 2021. Źródło: Stooq.pl

Biorąc pod uwagę szerszą perspektywę widać, że od 17 lutego 2021, kiedy to kurs sięgnął 124,5 zł, spółka wyraźnie traci. Warto wskazać, że wtedy miało miejsce drugie przesunięcie premiery omawianej powyżej gry. Wydaje się więc, że rynek może oczekiwać pierwszych informacji związanych z premierą takich jak pierwsze recenzje czy też zainteresowanie tytułem.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin notowania | waluty online | komentarze giełdowe | dolar prognoza | jsw akcje forum |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here