Naga MarketsLuno – wiodąca, globalna platforma zakupu i wymiany popularnych walut cyfrowych takich jak Bitcoin i Ethereum będąca jednocześnie jednym z najprężniej rozwijających się startupów w tym sektorze poinformowała dziś o uruchomieniu giełdy. To zaawansowany system wymiany pomiędzy BTC a EUR, który działa na podstawie księgi zleceń i zleceń limitowanych.

“Pomimo, iż giełda jest  bardziej złożona niż nasz portfel, gdzie odbywa się zakup i sprzedaż kryptowalut, zapewnia ona większą kontrolę i jest idealna dla profesjonalnych handlowców” – podsumowuje Magdalena Gołębiewska, Head of Eastern Europe.

Na Giełdzie Luno ożesz tworzyć zlecenia z limitem, aby automatycznie kupować lub sprzedawać, gdy cena osiągnie określony próg. Giełda Luno jest dostępna w wersji desktop (www), jak również z poziomu aplikacji na Android i iOS oraz za pośrednictwem interfejsu API. Para BTC / EUR jest dostępna dla wszystkich klientów w Europie, którzy mają zweryfikowane konta. Szczegóły oraz informacje dotyczące opłat na Giełdzie Luno, można znaleźć na naszej stronie opłat i funkcji.

Równoczesne warto także wspomnieć, że od niedawna platforma Luno dostępna jest także w języku polskim.

“Od czasu wejścia do Europy w zeszłym roku, widzimy niewiarygodny popyt na waluty cyfrowe w Polsce. Polacy docenili bardzo przyjazny interfejs naszego produktu, a w szczególności aplikacji mobilnych Luno.” – mówi Magdalena Gołębiewska, Country Manager na Polskę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułINI: Wzrost ilości „byków” na GPW
Następny artykułEuropejski raport Bitcoin
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here