Naga MarketsDokładnie cztery tygodnie temu informowałem, iż w celu sprawdzenia, czy social trading jest taki wspaniały jak się go przedstawia, postanowiłem przetestować go na własnej skórze. W związku z tym założyłem specjalny rachunek u brokera Naga Markets, który zasilony został kwotą 10 tys. euro. Na przestrzeni tego miesiąca wyselekcjonowałem grupę traderów, których transakcje postanowiłem kopiować. Zgodnie z wczorajszą obietnicą, dziś przyszedł czas najwyższy, by przedstawić Wam kolejnego członka mojego teamu.


Poznajcie LuisTesorero

Jak wspominałem już jakiś czas temu, tworząc grupę traderów, których transakcje będę kopiować dość sporą uwagę zwracam na instrumenty, którymi handlują. Właściwa dywersyfikacja i kontrola ryzyka jest w tym przypadku bowiem bardzo istotna. Choć wraz z biegiem czasu coraz trudniej mi znaleźć wartego uwagi tradera, który spekuluje na innych instrumentach, to można by rzec, że połowicznie mi się to udało.

LuisTesorero to trader, który handluje na koncie realnym. Z informacji, które na jego temat posiadam wynika, iż zasilił ona swój rachunek kwotą co najmniej 5 tys. USD i od października 2017 roku zarobił niemal 16 tys. USD. W tym czasie zawarł 388 transakcji, z których aż 363 okazało się zyskownych. Oznacza to, że w ciągu 11 miesięcy stracił zaledwie 25 razy. Fakt ten sprawia, że osiągną niezwykle wysoką skuteczność na poziomie 93,56%.

Osoby, które śledzą ten cykl od samego początku wiedza jednak, że zdecydowanie ważniejsze są dla mnie informacje dotyczące średniego i największego zysku oraz średniej i największej straty. Już na pierwszy rzut oka widać, że podobnie jak w przypadku fernando6391, juan43 i stefanie zyski osiągane przez LuisTesorero są większe niż straty, co w połączeniu z wysoką skutecznością powinno przełożyć się na wzrost wartości mojego portfela.

Jak wspomniałem już na początku, jednym z czynników, przez które wybrałem tego tradera były również instrumenty, na których on handluje. Kopiowani już przeze mnie traderzy spekulują głównie na niemieckim indeksie DAX30, akcjach amerykańskich oraz londyńskim i niemieckim parkiecie. LuisTesorero połowicznie spełnia te kryteria, gdyż handluje głównie na parze walutowej EURUSD i niemieckim indeksie DAX30.

Biorąc to pod uwagę spodziewam się, że będzie on tak aktywnym traderem jak fernando6391. Liczę również, że podobnie jak juan43 będzie to wartościowy członek mojego teamu. Jak wspominałem już ostatnio, projekt ten ma być w 100% jawny, dlatego też moje konto zostało podpięte do MyFxBook, gdzie każdy z Was, na bieżąco może śledzić jak zarabiam i tracę.

Jeżeli Ty również chciałbyś poznać uroki Social Tradingu, polecam abyś samemu przetestował platformę Naga Trader. Jeżeli znajdziesz interesujących traderów, których Twoim zdaniem warto obserwować, napisz proszę ich nicki w komentarzu pod tym artykułem.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG posiadającej własny, potężny EKOSYSTEM z szeroka gamą produktów finansowych. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPatryk Jaki – kandydat PiS na prezydenta Warszawy – chce wdrożyć Blockchain
Następny artykułIndyjski polityk zamieszany w kradzież Bitcoina
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here