Naga MarketsObszar działalności Emitenta obejmuje działalność górniczą w zakresie gospodarczego wydobywania węgla kamiennego, wzbogacania wydobywanego węgla surowego, sprzedaży węgla i rekultywacji terenów górniczych.

bogdanka w1

Na wykresie tygodniowym panuje bardzo szeroki i nieregularny trend wzrostowy. Dość istotna zdaje się być linia trendu łącząca kilka ostatnich dołków. Aktualnie cena znajduje się przy tej linii co może dawać nadzieje na odbicie.

bogdanka d1

Na interwale dziennym można wyznaczyć kanał spadkowy, w którym porusza się kurs w trwającej korekcie spadkowej. Tutaj także cena znajduje się przy dolnej krawędzi, która powinna przynieść przynajmniej lekkie wzrosty. Sytuacja na dwóch interwałach jest zatem dość zgodna.Conotoxia

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here