Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
lubawa

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Wzrosty o 6,5% przy bardzo wysokim wolumenie to wynik wczorajszej sesji. Dzięki takim wzrostom kurs znalazł się w kluczowej strefie oporu okolic 1 zł. Wyznacza ją cała seria wcześniejszych dołków. W najbliższym czasie powinno wyjaśnić się czy wzrosty były jedynie korektą czy jednak przekształca się w coś więcej. Wybicie oporu może być trudne, aczkolwiek spółka kończy właśnie drugi miesiąc wzrostów, w którym kolejny raz wzrosła o około 12%. Analiza obrotów w okresie zwyżki także wypada korzystnie, najwyższy wolumen odnotowywany jest w czasie najmocniejszych sesji. Jest więc szansa na wybicie, które dałoby silny sygnał do dalszych wzrostów, przynajmniej w rejon 1,20 zł czyli górnej krawędzi kanału spadkowego. Spółka była analizowana ostatnio 12 lutego.

Jednostka dominująca jest spółką świadczącą usługi w zakresie produkcji konstrukcji metalowych i ich części oraz remontu wyrobów metalowych.

zastal

Spółka zyskała podczas środowej sesji prawie 8% przy bardzo wysokich obrotach. Dzięki temu kurs znalazł się na nowych maksimach trwającego od połowy lutego odbicia. Warto zaznaczyć, że generalnie cały ruch wzrostowy budowany jest na podwyższonym i stabilnym wolumenie. Nowe maksima to kolejny sukces popytu po wybiciu niezwykle często i dokładnie respektowanej linii trendu spadkowego. W najbliższych dniach powinno dojść do ataku na ostatni szczyt trendu czyli okolice 0,72 zł. Jeżeli udałoby się pokonać i tę barierę, otworzyłaby się przestrzeń do dalszych wzrostów, przynajmniej w rejon 0,90 zł. Oznaczałoby to dalsze 25% wzrostu. Od początku marca zwyżka sięga już 36%. Polecam poprzednie spojrzenie na spółkę, w którym zwróciłem uwagę także na niezwykle precyzyjną cykliczność ruchów wzrostowych – analiza z 10 marca.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here