Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

lubawa

Kurs na poniedziałkowej sesji wzrastał przez większą część dnia, niestety końcówka przynosi mieszane odczucia. Mimo wszystko przy podwyższonych obrotach pokonany został ważny opór w postaci poprzedniego szczytu. Jest to znaczący poziom, gdyż już wcześniej bardzo dokładnie był testowany. Teoretycznie droga do poprzednich maksimów została otwarta, choć trzeba mieć na względzie szeroki kanał, w którym się znajdujemy. Wzrost do jego górnej krawędzi oznaczałby osiągnięcie okolic 1,35 zł.Conotoxia

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal

Także warszawski Mostostal oscyluje w formacji kanału, z tym że jest to formacja wzrostowa, a dolna krawędź pełni rolę linii trendu. Górna krawędź była testowana z powodzeniem już 5 razy, dolna trzykrotnie. Mamy zatem do czynienia z długoterminową i dobrze respektowaną formacją. Po ostatnim odbiciu cena zaczęła rosnąć. Wczoraj pokonany został lokalny poziom oporu. Stało się to przy wysokich obrotach. Wydaje się, że kierunek jest oczywisty, a celem może być górna krawędź kanału czyli okolice 8 zł, gdzie przebiega ważny, długoterminowy opór, którego fragment widać na wykresie.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here