Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

lubawa

Kurs na poniedziałkowej sesji wzrastał przez większą część dnia, niestety końcówka przynosi mieszane odczucia. Mimo wszystko przy podwyższonych obrotach pokonany został ważny opór w postaci poprzedniego szczytu. Jest to znaczący poziom, gdyż już wcześniej bardzo dokładnie był testowany. Teoretycznie droga do poprzednich maksimów została otwarta, choć trzeba mieć na względzie szeroki kanał, w którym się znajdujemy. Wzrost do jego górnej krawędzi oznaczałby osiągnięcie okolic 1,35 zł.Conotoxia

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal

Także warszawski Mostostal oscyluje w formacji kanału, z tym że jest to formacja wzrostowa, a dolna krawędź pełni rolę linii trendu. Górna krawędź była testowana z powodzeniem już 5 razy, dolna trzykrotnie. Mamy zatem do czynienia z długoterminową i dobrze respektowaną formacją. Po ostatnim odbiciu cena zaczęła rosnąć. Wczoraj pokonany został lokalny poziom oporu. Stało się to przy wysokich obrotach. Wydaje się, że kierunek jest oczywisty, a celem może być górna krawędź kanału czyli okolice 8 zł, gdzie przebiega ważny, długoterminowy opór, którego fragment widać na wykresie.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here