Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

lubawa

Kurs spółki po silnym wzrostowym impulsie zaczyna podlegać korekcie. Spadki dotarły do pierwszego z możliwych wsparć. Niewiele niżej znajduje się kolejne. Na razie brakuje sygnałów końca korekty, a niepokojące może być jedynie to, że spadki zaczęły się ponownie od nieudanej próby sforsowania linii korekty.

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm

Miedziowy gigant trwa w ruchu korekcyjnym od dłuższego czasu. Po raz trzeci wybronione zostało wsparcie na poziomie 125 zł. Warto zauważyć, że w panującym trendzie wzrostowym większość korekt kończyła się, a zarazem pojawiał się popyt przy okrągłych poziomach cenowych. Działo się to często i z dużą dokładnością co 5 zł. Nie jest to oczywiście żadna reguła, a jedynie techniczna ciekawostka, a niebawem przekonamy się czy tendencja ta zostanie zachowana.

invest

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

ConotoxiaJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here